Księga Gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 54.226.132.197.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
GrzegorzGrzegorz wrote on 27 lipca 2017 at 14:17:
Dokładność to chyba Wasze drugie imię 🙂 Dzięki!
MariolaMariola od Gdańsk wrote on 4 czerwca 2017 at 13:18:
Gorąco polecam usługi p.Małgorzaty Netkowskiej.Do swojej pracy podeszła profesjonalnie i szybko.Jestem naprawdę w pełni zadowolona z jej usług.Mieszkanie (a było po remoncie) zostawiła jak nowe.Podobało mi się również to,że do swojej pracy używała środków ekologicznych.
KasiaKasia od Gdańsk wrote on 22 kwietnia 2017 at 20:39:
Potrzebowałam pomocy w umyciu okien. Pani umyła okna tak, że aż się świeciły. Pracowała jak przysłowiowa mrówka . Kultura osobista i dokładność na wysokim poziomie. Polecam wszystkim zainteresowanym gorąco. Bardzo mi się podobało, że środki czystości używane do czyszczenia były ekologiczne. Pozdrawiam
Admin Reply by: 48688648
Dziękuję za dodanie opinii. Polecamy się na przyszłość. Z poszanowaniem Czyści Baba-Usługi sprzątające Małgorzata Netkowska
MałgorzataMałgorzata od Gdzańsk wrote on 21 kwietnia 2017 at 12:25:
Wstawiłam nowe okna witrynowe i nie mogłam doprowadzić ich do porządku. Smugi nie znikały. Zadzwoniłam do specjalistów i proszę! Okna błyszczą jak ,,złote zęby": ))) Polecam w 100%, Pani Gosia zna się na rzeczy!
TomaszTomasz od Gdańsk wrote on 5 kwietnia 2017 at 11:19:
Potrzebowałem szybko i gruntownie wysprzątać mieszkanie, między wymianą lokatorów w mieszkaniu. Poprzednik strasznie zaniedbał porządków przez co po zdaniu kluczy zobaczyłem wyhodowany syf. Ręce opadły z rezygnacji, a kolejni wynajmujący mieli się wprowadzić za 2 dni. Poprosiłem o pomoc Panią Gosię, aby przygotowała mieszkanie pod przyjęcie kolejnych najemców. Efekt przerósł oczekiwania, szczerze moja lodówka to nawet w sklepie nie była tak nowa, po tym jak wymyła ją Pani Gosia. Nie musiałem nic robić. Zostawiłem klucze i przyszedłem na gotowe. Super robota! Polecam, następnym razem znów poproszę o pomoc.
google logo