Księga Gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 54.234.45.10.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
5 wpisów.
Grzegorz Grzegorz napisał/a 27 lipca 2017 o 14:17:
Dokładność to chyba Wasze drugie imię 🙂 Dzięki!
Mariola Mariola z Gdańsk napisał/a 4 czerwca 2017 o 13:18:
Gorąco polecam usługi p.Małgorzaty Netkowskiej.Do swojej pracy podeszła profesjonalnie i szybko.Jestem naprawdę w pełni zadowolona z jej usług.Mieszkanie (a było po remoncie) zostawiła jak nowe.Podobało mi się również to,że do swojej pracy używała środków ekologicznych.
Kasia Kasia z Gdańsk napisał/a 22 kwietnia 2017 o 20:39:
Potrzebowałam pomocy w umyciu okien. Pani umyła okna tak, że aż się świeciły. Pracowała jak przysłowiowa mrówka . Kultura osobista i dokładność na wysokim poziomie. Polecam wszystkim zainteresowanym gorąco. Bardzo mi się podobało, że środki czystości używane do czyszczenia były ekologiczne. Pozdrawiam
Odpowiedź administratora przez: 48688648
Dziękuję za dodanie opinii. Polecamy się na przyszłość. Z poszanowaniem Czyści Baba-Usługi sprzątające Małgorzata Netkowska
Małgorzata Małgorzata z Gdzańsk napisał/a 21 kwietnia 2017 o 12:25:
Wstawiłam nowe okna witrynowe i nie mogłam doprowadzić ich do porządku. Smugi nie znikały. Zadzwoniłam do specjalistów i proszę! Okna błyszczą jak ,,złote zęby": ))) Polecam w 100%, Pani Gosia zna się na rzeczy!
Tomasz Tomasz z Gdańsk napisał/a 5 kwietnia 2017 o 11:19:
Potrzebowałem szybko i gruntownie wysprzątać mieszkanie, między wymianą lokatorów w mieszkaniu. Poprzednik strasznie zaniedbał porządków przez co po zdaniu kluczy zobaczyłem wyhodowany syf. Ręce opadły z rezygnacji, a kolejni wynajmujący mieli się wprowadzić za 2 dni. Poprosiłem o pomoc Panią Gosię, aby przygotowała mieszkanie pod przyjęcie kolejnych najemców. Efekt przerósł oczekiwania, szczerze moja lodówka to nawet w sklepie nie była tak nowa, po tym jak wymyła ją Pani Gosia. Nie musiałem nic robić. Zostawiłem klucze i przyszedłem na gotowe. Super robota! Polecam, następnym razem znów poproszę o pomoc.
google logo